• ריינבו אופניים חשמליים
  • אופניים חשמליים
  • rainbow_bike אופניים חשמליים מדגם

אופניים חשמליות (חשמליים)

מבחר דגמי אופניים חשמליות עם תקן אירופאי EN-15194 היחידות בישראל. הפתרון המושלם לניידות ירוקה חסכונית ומהנה. די לפקקים, די להוצאות הדלק והחניה.

באישור מכון התקנים

 

 

 

 

אופניים חשמליות - העתיד כבר כאן

הגדל

 

מחירי הדלק שרק עולים ועולים, הפקקים האין סופיים, זיהום האויר ובעיות חניה כבר מזמן הפכו את הניידות בעיר הגדולה ובכלל לסיוט גדול.

האופניים החשמליות (חשמליים) נוצרו והתפתחו בדיוק לצורך מתן פתרון לבעיות הנ"ל.

 

החוק מאפשר כיום לרכוב על אופניים עם מנוע עזר חשמלי אשר מקל באופן ניכר על הרכיבה והופך אותה לקלה נעימה עם טווח יעיל. גורמים אלו, בהחלט מציעים חלופה בטוחה ויעילה לניידות עירונית ובין עירונית לרכב המשפחתי.

 

לדגמי אופניים חשמליות לחצו כאן >>

250 וואט הוא ההספק המורשה לאופניים החשמליות (חשמליים) . המנוע שממוקם בדרך כלל בגלגל האחורי נכנס לפעולה כאשר הרוכב מסובב את הארכובות (קראנק) בקלות ללא עומס.

 

בדיווש קל המנוע יספק את מירב ההספק שלו והרוכב יפתח מהירות מקסימלית של מקס' 25 קמ"ש כמורשה בחוק. ככל שהרוכב משתתף בדיווש ההספק מהמנוע יורד וכך גדל טווח התנועה של האופניים העומד על 20-30 ק"מ. (משתנה בהתאם למשקל הרוכב, תנאי הדרך, האצות ובלימות ועוד)

 

הדגמים שלנו כוללים אופניים מתקפלים עם גלגל 18", אופניים חשמליות 20" ו 24" המונעות באמצעות סוללת Li-on  נטענת מבית Panasonic הנשלפת מבית הסוללה לטעינה נוחה בבית.

זמן הטעינה נמשך כ 5 שעות ואורך חיי הסוללה נמדד ב כ 1000 מחזורי טעינה / פריקה.

 

היצרן Geoby ידוע באיכות המוצרים שלו והאופניים אמינים ומשרתים לאורך שנים.


עבור לתוכן העמוד