קורקינטים לפעלולים

חדש בישראל- קורקינטים מקצועיים לפעלולים של CHILLI הגרמנית.

 

 

 לא כל הקורקינטים נולדו שווים! חברת CHILLI הגרמנית מתמחה בתכנון וייצור של מוצר אחד בלבד, קורקינטים מקצועיים לפעלולים. כל מוצרי החברה מיוצרים מאלומיניום או פלדת כרומולי באיכות גבוהה, גימור משובח, עמידות וגאומטריה המתאימה לביצוע פעלולים. כל מה שצריך הוא למשש את המוצר, לעשות סיבוב קטן ולהבין. מדובר בסטנדרט אחר שאינו מוכר בתעשיית הקורקינטים. איכות ללא פשרות.

 

לאתר החברה > קישור


 

אתר זה משמש כקטלוג למוצרי החברה אך לא כמחירון למוצרי החברה. יתכנו טעויות במחירים ובמפרטים. המידע הנכון והסופי הוא בסניפי הרשת בלבד. במקרה של אי התאמה בין המחירים באתר ובסניפים, המחיר הקובע הוא בסניפי הרשת בלבד. התמונות להמחשה בלבד.

קורקינט פעלולים  Chilli Pro Scooter Reaper

קורקינט פעלולים Chilli Pro Scooter Reaper

דגם הבסיסי של CHILLI הוא לא ממש "בסיסי". עם בסיס מאלומיניום 6061, כידון מכרומולי 4130, גלגלים בקוטר 110 מ"מ, מסבי ABEC 9, מסבי היגוי אינטגרליים וחבק הידוק המיוצר ב-CNC עם שלושה גרבי אבטחה, מדובר בכלי מקצועי לחלוטין
מחיר צרכן: 821.00 ש"ח
* מחיר חבר מועדון: 739.00 ש"ח
החיסכון שלך עד: 10%
Chilli Pro Scooter Urban Jungle-Insane

Chilli Pro Scooter Urban Jungle-Insane

קחו את דגם ה-Reaper והוסיפו לו צביעה מטריפה! ה-Urban jungle בגימור שחור, ה-Insane בלבן, ושניהם בעיצוב מדליק וייחודי. כל מה שטוב בדגם ה-REAPER רק מגניב יותר!
מחיר צרכן: 943.00 ש"ח
* מחיר חבר מועדון: 849.00 ש"ח
החיסכון שלך עד: 10%
Chilli Pro Scooter Riders choice

Chilli Pro Scooter Riders choice

הבחירה של המקצוענים. עם דק מוגדל, כידון אלומיניום מחוזק, משקל של פחות מ-3.6 קילוגרמים וצביעה מטריפה (חום שוקולד כהה), מדובר בקורקינט המקצועי ביותר שתוכלו לקנות
מחיר צרכן: 1,100.00 ש"ח
* מחיר חבר מועדון: 990.00 ש"ח
החיסכון שלך עד: 10%
עבור לתוכן העמוד